O MNE

O MNE A O BLOGU

*** 


Tento blog vznikol v januári 2011 ako moja súkromná zbierka obľúbených receptov a pôvodne bol určený iba pre moju dcéru, rodinu, priateľov a známych. Celý tento blog je vlastne také moje kreatívne hobby, a to ako vyzerá je výsledkom toho, koľko svojho času a námahy som mu schopná a ochotná venovať. Sledujem a obdivujem trendy v modernej gastronómii, ale mojou srdcovou záležitosťou je poctivá stará slovenská a česká kuchyňa a preto na svojom blogu rada občas pripomínam aj staré, dávno zabudnuté recepty. Väčšina receptov zverejnených na blogu pochádza z mojej dlhoročnej zbierky, niektoré sú naše staré rodinné recepty, niektoré sú prevzaté (s uvedením zdroja) a niektoré som vytvorila ja sama. Každý jeden recept na tomto blogu som ja osobne uvarila (upiekla), nafotila a napísala.

A čo napísať o sebe? Nie som vyučená kuchárka ani fotografka, ani v tejto oblasti nepracujem. Som iba blogerka a občasná copywriterka a blogovanie je iba moje súkromné hobby. Som niečia manželka, matka a najnovšie aj čerstvá babka... Som niekoho dcéra, sestra, vnučka... 
a niekomu nevesta, švagriná a teta. Mám rada dobrých ľudí a dobré jedlo (ideálne spolu na jednom mieste) a veľmi rada varím, pečiem, fotím a stále niečo presádzam v našej záhrade. Nájdete ma buď v kuchyni alebo v záhrade :) Som Jana.


*** 
 
Pod každým receptom (ako aj vpravo hore) je tlačidlo PRINT - recepty sa dajú vytlačiť s obrázkom (aj bez) a môžete si nastaviť aj veľkosť písma, prípadne vymazať časť textu. Dole (pod receptami) nájdete aj vyhľadávanie podľa surovín, google prekladač a rýchly vyhľadávač podľa Označenia. RECEPTY Z MOJEJ KUCHYNE nájdete aj na FACEBOOKU a tiež na PINTERESTE ako aj na INSTAGRAME. Na niektorých fotografiách je ešte stále uvedená adresa môjho starého blogu somktosom.blogspot.sk. Fotografie budem postupne vymieňať. Ďakujem za pochopenie.

***
KONTAKT:    receptyzmojejkuchyne@gmail.com

***

Obsah blogu je chránený autorským zákonom. 
Nepublikujte a nepoužívajte prosím texty ani fotografie z tohto blogu bez súhlasu autora. 
Ďakujem, že to nerobíte.

***
Ďakujem za návštevu môjho blogu a príjemný deň Vám prajem...

Jana 

***
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Vyhľadávať v tomto bloguSUROVINY PODĽA ABECEDY

A  C  Č  G  H  J  K  M  N  O  Š  T  V  U  Ž 

iGurman - Gabrielov foodblog myTaste.sk